panorama 360,bukowina,pokoje,panoramy,zamówienie,zlecenie

Bukowina Tatrzańska apartamentotwórz panoramę
Lokalizacja panoramy na google maps
Współrzędne geograficzne GPS panoramy: 49°20'42.95'' N   20°06'57.06'' E

Opis panoramyBukowina Tatrzańska jest bardzo ciekawą alternatywą względem Zakopanego. Po pierwsze dużo lepszy dojazd(słynne korki do Zakopanego). Po drugie jest blisko do Słowackich Tatr. A po dniu spędzonym na szlaku w Tatrach można zrelaksować się na basenach termalnych.

Panorama przedstawia Apartament 2-pokojowy 4-osobowy do wynajęcia przez cały rok.
http://www.bukowinapokoje.pl/

Bukowina Tatrzańska – wieś podhalańska w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska.

Bukowina Tatrzańska leży na wysokości od 860 do ponad 1000 m n.p.m. (według innych źródeł 850–960 m n.p.m.) i jest położona na Pogórzu Spisko-Gubałowskim; liczy 2700 mieszkańców.

Pierwsze wzmianki na temat Bukowiny Tatrzańskiej pochodzą z XVII wieku. W dwudziestoleciu międzywojennym następuje przekształcenie wsi z rolniczo-pasterskiej w wieś turystyczną. Położona na trasie z Poronina do Łysej Polany. Obecnie duży ośrodek turystyczno-wypoczynkowy. Rozbudowana baza noclegowa. Stacja sportów zimowych, liczne małe wyciągi narciarskie, w tym popularny ośrodek Olczański Wierch ze Stacją Turnia, dysponującą wyciągiem krzesełkowym. W grudniu 2008 otwarto kompleks rekreacyjny Terma Bukowina, natomiast na początku roku 2009 oddano do użytku Stację Narciarską Rusiń-ski (4 osobowa kolej firmy Von Roll, długość: 700 m, różnica wysokości: 124 m, zdolność przewozowa: 2400 osób na godzinę oraz 2 wyciągi orczykowe).

Budynek Domu Ludowego to jedna z największych w Polsce budowli drewnianych. W miejscowości znajduje się szereg drewnianych pensjonatów z okresu międzywojennego, wybudowanych w stylu inspirowanym stylem witkiewiczowskim (inaczej w stylu zakopiańskim).